Sprzedaż zdjęć

Ponoć jeden widok wart jest tysiąca słów. Z moich podróży przywożę i widoki, i słowa. Pisząc przewodniki turystyczne wykonuję ilustrujące je zdjęcia. Co kilka lat odwiedzam kraje, które opisuję, aktualizując treść przewodników i bazę zdjęć. Aparaty towarzyszą mi również podczas mniej formalnych podróży, a mój fotograficzny katalog co roku powiększa się o kilkanaście tysięcy prac. Wykorzystywane są one głównie w publikacjach turystycznych: ilustrują tematyczne encyklopedie, przewodniki, mapy, artykuły prasowe oraz portale internetowe.

Najwięcej zdjęć mam z Polski (prawie wszystkie regiony) i Europy (prawie wszystkie kraje). Spośród innych kontynentów dysponuję fotografiami z Afryki Północnej (Maroko i Tunezja), Zachodniej (Ghana, Togo, Burkina Faso), Wschodniej (Etiopia), z Turcji i Bliskiego Wschodu (Syria, Jordania), z Zakaukazia (Gruzja, Armenia, Azerbejdżan), z Ameryki Centralnej (Meksyk, Gwatemala) i Ameryki Południowej (Peru i Boliwia).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zdjęciami z jakiegoś kraju lub regionu, czy fotografiami konkretnego obiektu, proszę o kontakt.  Ceny moich prac są konkurencyjne i zależą od rozdzielczości zdjęcia oraz wielkości zamówienia.

Prezentowane na stronie zdjęcia chronione są prawem autorskim. Ich publikacja możliwa jest wyłącznie za zgodą autora.