O mnie

Sławomir Adamczak

Witam na mojej stronie. Jestem pasjonatem podróży oraz fotografii krajobrazowej i krajoznawczej. Pracuję w szeroko rozumianej branży turystycznej.

• Od 1998 r. piszę przewodniki turystyczne dla wydawnictw polskich i zagranicznych, głównie dla wydawnictwa Pascal. Jestem także autorem licznych publikacji prasowych o tematyce podróżniczej oraz kilku tysięcy haseł w popularnej encyklopedii geograficznej wydanej w wielu krajach świata. Część książek, które tworzyłem lub współtworzyłem można zobaczyć na zdjęciach obok 🙂

• Od 2011 r. organizuję i prowadzę fotowyprawy. Moim głównym partnerem jest Klub Podróży Horyzonty. Dla Klubu Podróży Horyzonty prowadzę również imprezy krajoznawcze. W przeszłości współpracowałem z Fundacją Marka Kamińskiego.

Więcej o mnie

– Przez kilka lat pisałem teksty i komponowałem muzykę dla zespołu punkowo-hard core’owego, w którym grałem na gitarze. Koncertowaliśmy m.in. z zespołem Armia.

– Jeżdżę rowerem. Kilkanaście lat temu opracowywałem trasy rowerowe na potrzeby wielkopolskiej prasy lokalnej.

– Kiedy mogę, chodzę po górach. Przemierzałem szlaki wielu pasm górskich, od Sudetów i Tatr przez Alpy i Kaukaz po Karakorum i Andy.

0
kontynentów
0
lat doświadczenia
0
fotowypraw

Pojedź razem ze mną!

Chcesz pojechać na fotowyprawę, ale nie wiesz co, jak i gdzie? Masz grupę osób, ale brakuje Ci przewodnika? Skontaktuj się ze mną!