Kategorie
Aktualności

Świeżynka!

Właśnie ukazał się przewodnik Pascala po Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie. Ponoć nawet można go już znaleźć w niektórych sklepach. Mam przyjemność być jego autorem 🙂 Na okładce jest sympatyczne zdjęcie z krową leżącą dokładnie na jednej z naszych fotograficznych miejscówek, z widokiem na kościół Cminda Sameba. Niestety, nie ja je zrobiłem, choć moje nazwisko – umieszczone dokładnie pod krowim zadem – mogłoby sugerować coś innego. Początkowo w wydawnictwie powstał pomysł ozdobienia okładki którymś z moich zdjęć, ale pańskie oko wyjechało do Peru i koń się nie utuczył.

Oczywiście zabraniam Wyprawowiczom kupowania tego przewodnika! Jeszcze byście zaczęli wyszukiwać błędy ortograficzne albo sprawdzać moją wiedzę wypytując, co jest na stronie 152, a co na 216 😉

12 odpowiedzi na “Świeżynka!”

nie nie. Hektopascal to jest ten gość odpowiedzialny za to żeby w Gruzji było piękne światło, za to żeby nie lało całe 9 dni i za to żeby przynajmniej 8 dni było słońce.

Ten pan Sławomir Adamczak musi być jakiś kozak, jest jeszcze współautorem przewodników Pascala po Maroko oraz Serbi, Czarnogórze i Macedonii. Co ciekawe gość o tak samo brzmiącym imieniu i nazwisku, widnieje jako pilot i przewodnik w fotowyprawie po Gruzji. No to juz nie wiem o co tu chodzi. 😀

Chyba się nabijasz. A to oznacza, że będę Cię musiał zamknąć w kamiennej wieży. I nie wypuszczę dopóki nie zrobisz tam panoramy kulistej!

Ale patrz co za zbieg okoliczności. Ty się nazywasz tak samo jak pilot naszej fotowyprawy. A no i jeszcze tak samo nazywa się ten autor tych wszystkich przewodników. Zastanawia mnie to co raz bardziej.

Byłem w sobotę w największym podobno Empiku w Polsce. Tak z ciekawości zajrzałem do działu turystyka, co też o Gruzji tam mają. I co widzę?
Gruzja. Sławomir. Armenia. Adamczak. Azerbejdżan. Sławomir. Gruzja. Adamczak.
Biorę do ręki następny tom:
Armenia. Adamczak. Azerbejdżan. Sławomir. Gruzja. Adamczak. Gruzja. Sławomir.
Ki czort. Monopol jakiś?
W końcu kuleczki się zderzyły: Eureka! Chyba znam gościa. Z sesji portretowej w Chęcinach! 😀

Może im się system zawiesił i ciągle wyskakiwało jedno nazwisko 😀 W Empiku to wszystko możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.