Kategorie
Aktualności

Wrocław Abeba

W miniony weekend mieliśmy przyjemność wziąć udział w poetiopskim spotkaniu-warsztatach, które odbyły się we Wrocławiu. Wrocław_Aula LeopoldinaPoetiopskość polegała na pokazywaniu pięknych zdjęć przez Uczestników, a warsztaty – na robieniu kolejnych, tym razem w plenerach dolnośląskiej stolicy. Naszą bazą była sala w hotelu w centrum miasta, a gospodarzami, Ewa i Piotr, którzy – jak zwykle – stanęli na wysokości zadania. Ewa parzyła kawę po etiopsku i upiekła pyszne ciasta, a Piotr ugotował wspaniałą zupę i przyrządził surówkę z kapusty 🙂 Wrocław_kościół protestanckiPrzy okazji obydwoje omawiali też kwestie fotograficzne, odpowiadając na podchwytliwe pytania i nie pozostawiając żadnego pytającego na lodzie.

Miejsca akcji to m.in. widoczne na zdjęciach uniwersytet z Aulą Leopoldina i protestancki kościół Opatrzności Bożej.

3 odpowiedzi na “Wrocław Abeba”

Ewa parzyła kawę po etiopsku i upiekła pyszne ciasta, a Piotr ugotował wspaniałą zupę i przyrządził surówkę z kapusty

Przeginasz 😉 Prawdą jest tylko, że Ewa naprawdę parzyła kawę, przynajmniej pierwszego dnia, bo dostaliśmy z “Afryki” kawę w paczce i tygielki, a nie każdy z uczestników wiedział, jak parzyć kawę w tygielku.
Natomiast całe jedzonko, ciasta, kawę i herbatę dostarczyła nam kawiarnia “Afryka” – http:/home/okfoto/domains/okfoto.pl/public_html/www.afrykacoffee.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.